, Okul Evrak, Dinamik Evrak Siteniz

Bizler

”Ahmaklar zamanı nasıl öldüreceğini, akıllılar ise nasıl kazanacağını düşünür.” (Alain)

2012 yılında sınıf öğretmeni arkadaşlarmızla çıktığımız bu yolda yarım kalan hedeflerimizi gerçekleştirmek için, Senirkent İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin TURAÇ'IN teşvikleriyle, 2018 yılında tekrar gayret gösteriyoruz. Dinamik yapımız kaliteli ve güvenilir alt yapımız ile sizlere hizmet sunmak gurur verici.

Aydın ACAR

2010 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi OkulÖncesi Öğretmenliği mezunu, üniversite yıllarında hobi olarak ilgilendiği web programlamada Can YASTIOĞLU yardımlarıyla kendimi oldukça geliştirdi, 2011 yılında http://okulevrak.com uygulamasını geliştirdi ve hala geliştirmeye devam ediyor.

İsmail KOCA

Dr. İsmail KOCA

Mesut Samet SAĞLAN

Cumali GEZGİN

Çukurova Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü 2007 mezunu ve sitemizde tüm döküman yönetimi işlemlerinde, yönetici ve öğretmen evrak işlemlerinin hazırlanmasında katkı sağlamaktadır.

İsmail GEZGİN

Çukurova Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü 2008 mezunu ve sitemizde tüm döküman yönetimi işlemlerinde, yönetici ve öğretmen evrak işlemlerinin hazırlanmasında katkı sağlamaktadır.

 
Mutluluğu tatmanın tek çaresi, onu paylaşmaktır. BYRON

Uygulamalar hayatımızı kolaylatırmak için geliştirilen programsal yapılardır.

Uygulamayı geliştirirken kolay ve anlaşılır olmasını hedefliyoruz.


Bir uygulamayı geliştirirken kullanışlı olmasının yanısıra ihtiyacı ne ölçüde karşıladığının da farkında olmassınız.

Öğretmenlerin evrak işlemlerine baktığımızda aslında çoğunun gerekli evraklar olduğunu fakat öğretmenin yeteri kadar zamanı oldmadığını görüyoruz, gelişen teknoloji ve haberleşmenin geldiği noktada, yeni uygulamalarla bu yük hafifletilebilir.

Uygulamarımız öğretmenlerin işini kolaylaştırdığımız gibi, bilgiye ulaşım aşamasında da öğretmen öğrenci ve velinin de önündeki engelleri kaldırmayı amaçladık.

Öğretmen, öğrenci, aile ve servislerin bir birleryle iletişimini yeni teknolojiler yardımıyla özgün yazılımlarımızla karşılıyoruz.